Electronic Revival

Księga Gości

Kasia

14 styczeń, 2008

Kolejny raz jestem pod wielkim wrażeniem Chłopaki. Na prawde, słuchając Waszej muzyki miałam łzy w oczach... Kiedy zaczęliście śpiewać- to było piękne. Muzyka na wczorajszym koncercie dawała do myślenie ale przy niektórych kawałkach mogliśmy się pobawić. Czekam na kolejne koncerty na których mam nadzieje, ze mnie nie zabraknie. Wielki szacunek dla Was za to, co robicie i za to jacy jesteście. Ja już chyba nic wiecej pisać nie musze, swoje powiedziałam wczoraj.Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za wczorajszy wieczór. Jesteście BOSCY!

MG Studio

24 grudzień, 2007

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia najszczersze życzenia zdrowia i wielu sukcesów składa Marcin Grzella

G

12 grudzień, 2007

SZWAGER JESTESCIE ZAJEBISCI

Córusia

1 grudzień, 2007

Ten występ był najlepszy ze szystkich.Mam nadzieję że stworzycie najleprzy zgrany duet na całym świecie.

Waldek

23 listopad, 2007

Tomek to był super wieczór mam nadzieję, że jeszcze kilka takich przeżyję \dzieki - :)

Marek "SKRĘT"

21 listopad, 2007

Co tu dużo mówić… Płyta GENIALNA. Robicie świetną robotę i z przyjemnością słucha się jej efektów. Ogląda też :). Choćby przez ścianę deszczu ;). Jesteśmy Waszymi zdecydowanymi wielbicielami i z OGROMNĄ niecierpliwością czekamy na Waszą następną płytę. Na tej znamy na pamięć już każdą nutę i dźwięk, a mimo wszystko za każdym razem świat staje się przyjemniejszym miejscem, kiedy z głośników dudni moc spokojnej elektronik… Mógłbym pokusić się o podsumowanie Waszej pracy: ELECTRONIC – REVIVAL: BY INNI MOGLI CIESZYĆ SIĘ MUZYKĄ!!! Z końskimi pozdrowieniami – Zespół „SKRĘTA”

Josh!

20 październik, 2007

no to czekam na przyszłoroczną dwudniową (!) imprezę el-music z gościem wieczoru ... LaserDANCE to by dopiero było ! Nawet śnieg może padać :)

jarrik

16 październik, 2007

A tak bardziej opisując Waszą płytę.Napisze krótko.Pierwsza płyta jest raczej spokojna raczej dla odprężenia , ale bardzo fajnie działa doszukałem się w niej podobieństwa do Magnetic Fields Jarre'a nie wiem czy trafnie.W pierwszym krążku też wybija się na pierwszą scenę gitara elektroniczna , która daje wspaniałe dźwięki z połączoną w tle wspaniałą relaksującą melodią.Za to druga płyta jest inna od pierwszej bardziej żywa nie słychać tak bardzo(jeżeli w ogóle występuje) gitary elektronicznej.Tam znowu też doszukałem się podobieństw do Jarre'a (Zoolook)a co mnie osobiście bardzo cieszy z racji , że jestem Jego fanem.Także jak już pisałem naprawdę warto zakupić płytę.Naprawdę dała takie swoiste przebudzenie w muzyce elektronicznej w Polsce gdzie przecież ten typ muzyki jest raczej mało popularny(nie liczyć Techno itp bo to nie muzyka elektroniczna).Pozdrówka.

jarrik

16 październik, 2007

no płyta naprawdę wspaniała.Hehe dzięki za miły list nie ,nie będę na Was krzyczał wręcz przeciwnie nigdy bym się nie spodziewał , że Polska muzyka elektroniczna w Waszym wykonaniu może być taka świetna(przecież to Wasza pierwsza płyta).Naprawdę jestem pod wrażeniem.Życzę sukcesów i czekam na kolejne płyty no i koncert w moich okolicach:) A wszystkich wahających się zapraszam do kupna płyty.Jest naprawdę wspaniała no i tania.Pozdrowienia z Gliwic.

jarrik

10 październik, 2007

No ja wreszcie zamówiłem płytkę teraz tylko będę czekał na jej przyjazd i jak posłucham to opowiem coś niecoś jak ja ją odebrałem hehe.

Robert

9 październik, 2007

Elipsa - to jest materiał na hit!!!!!!!!! Gratuluję.

Michał Barański

8 październik, 2007

Szacunek za muzykę ! Sam tworze ale inny klimat muzyki bardziej rap, choć chcę wydać z kumplem podobny krążek ale bardziej instrumentalną wersje niz elektroniczną :)). Pozdrawiam Peace !

GACOL

30 wrzesień, 2007

ZA ROK NA PEWNO NIE BĘDZIE PADAĆ !!!

jarrik

28 wrzesień, 2007

Życzę wam jak najwięcej sukcesów i najwięcej sprzedanych płyt.Ale się zmartwiłem odwołaniem koncertu w Gliwicach.Tak się składa , że właśnie mieszkam w Gliwicach i już dłuuuugo czekam na koncert muzyki elektronicznej.I nie wiem czy się doczekam.

jarrik

28 wrzesień, 2007

Muzyka całkiem ciekawa, noszę się z zamiarem kupna płyty , ale niestety w połowie października chodź już bym ją chciał mieć :D

Julia Grzella

20 wrzesień, 2007

Dzięki wujek Marcin.Jak byłam w brzuszku u mamy to słuchałam waszej płyty.Jest sup.

Gosia

29 sierpień, 2007

Muzyka po prostu super. Chciałam podziękować mojemu tacie Tomkowi za super koncert wujkowi Marcinowi.Chociaż nie mogłam tańczyć to było super. dzięki

Gosia

29 sierpień, 2007

muza poprostu jazda

ania

17 sierpień, 2007

Super muzyka! :-)

Arnold

16 sierpień, 2007

Świetna muzyka. Pozdrawiam z wybrzeża

Wpisz się do księgi

Adres email nie będzie widoczny na stronie.

bez przedrostka http:// (np. www.adres.com)

KOD