Electronic Revival

Księga Gości

kanathea

28 luty, 2007

Genialna plytka, utworki syca maksymalnie. Dawno nie slyszalem tak genialnie skomponowanej muzyki. Pozdrawiam

daras a-f

27 luty, 2007

kapitalna płyta

Robrtos

8 luty, 2007

Super muza ... Super stronka ... Pozdrawiam

tomi

31 styczeń, 2007

Pozdrowionka...

jadzia

31 styczeń, 2007

gratulacje,tak trzymaj i jeszcze lepiej

Albert

10 styczeń, 2007

Możesz zaprezentować swoją muzykę na forum muzyki elektronicznej www.beatsfactory.pl lub umieścić tam link do swojej strony. Słuchacze oceniają tam muzykę pod wieloma względami.

Palle

5 styczeń, 2007

Gratuluje Marcin strona BOMBA..... Pawel (Sztockholm)

chinczyk

5 styczeń, 2007

Swietna strona

Robert

22 grudzień, 2006

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam samych sukcesów, spełnienia marzeń a w Nowym Roku wszystkiego co najlepsze.

kasia

21 grudzień, 2006

Witam Marcinie :) mam ypytanie czy na WOŚP w tym roku szykuje sie jakiś koincercik bo ja cały czas czekam od wakacji Was nie słyszałam :(:( Pozdrawiam

Polar Bear

8 grudzień, 2006

Nice music. I really like the melodic song "Ucieczka."I'm in Canada, and I don't understand Polish (I use a translator sometimes). I just like searching for cool music so I browse non-English sites too. Lots of cool electronic music from Poland. :)

Ika+Krzyś+Ozi

5 grudzień, 2006

Tomaszku, pozdrawiamy serdecznie. Stronka bardzo sympatyczna! Daj znać, może uda nam się zobaczyć Cię w akcji w realu. A może jakaś inna wspólna akcja? :)

Madzia

10 listopad, 2006

Marcinie-znam Cię od bardzo dawna i wiedziałam, że po Tobie można spodziewać się samych wielkich rzeczy! Jesteś perełką Cekcyna!Jesteśmy z Ciebie dumni! Powodzenia na dalszą działalność!

Josh!

1 listopad, 2006

fajne ale troche smucisz...

sister

18 październik, 2006

SUPER !!!!! W przyszłym roku w Krakowie /nie tylko na targach/ musicie znaleźć sie k o n i e c z n i e !!!!!!!!! Trzymam za Was kciuki życząc przede wszystkim ogromnej satysfakcji z tego co tworzycie swoją pasją i pracą .

REMI

12 październik, 2006

Marcin, gratuluję pomysłu i znakomitego instrumentarium :) życzę wytrwałości, dużo zapału i tworzenia samych elektronicznych hitów...

Robert

10 październik, 2006

Daleko zajdziecie Panowie, czego życzę Wam z całego serca!

Radek Tymecki

26 wrzesień, 2006

Niemożliwe stało się realne. Wszystko dzięki Marcinowi i Tomkowi - ich zapałowi, wytrwałości i silnej wierze. Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Wspaniałe nagłośnienie i efekty świetlno-wizualne. Byłem pod ogromnym wrażeniem. Wspaniała, przekrojowa muzyka przypominająca słuchaczom wspaniałe hity muzyki elektronicznej oraz zapierające dech kompozycje własne organizatorów. W tym miejscu chciałbym jeszcze raz podziękować Marcinowi i Tomkowi za umożliwienie mi zagrania kilku utworów oraz za wspaniałą atmosferę, możliwość oderwania się od rzeczywistości, posłuchania... Dziękuję również wszystkim sponsorom, którzy wierzyli, że projekt ów dojdzie do skutku i wspierali nas. Pozdrawiam i wierzę, że kiedyś znowu uda nam się wszystkim zagrać razem Radek Tymecki

DREAMHOST

23 wrzesień, 2006

Świetna muzyka! Przesłuchałem tylko dostępne próbki, ale muzyka brzmi naprawdę rewelacyjnie, doskonałe połączenie prog-rocka i el-muzyki!

nieznany

22 wrzesień, 2006

wasza muza jest świetna!!! lubimy takie klimaty na tej ziemi grajcie wiecej w cekcynie na stadionie teraz nara ziomale (pozdrawiamy borte małego)

Wpisz się do księgi

Adres email nie będzie widoczny na stronie.

bez przedrostka http:// (np. www.adres.com)

KOD