Electronic Revival

Księga Gości

Darek

21 grudzień, 2011

Wśród nocnej ciszy posłuchajcie głosu łamanego opłatka. To w nim Boże Dziecię zsyła Wam radość, życzliwość i wzajemne zrozumienie na Święta i Nowy Rok. Zdrowia, spokoju, dalszych sukcesów życzy Darek z Grudziądza od laguny.

cdio

24 listopad, 2011

Zawsze uwielbiałem elektroniczne granie. Mam pod gitarę elektryczną i komputer takiego boxa co mogę cuda z tym robić. Uczę się. Dzięki, dobry site.

Łukasz

5 sierpień, 2011

Strona ciekawa, warta zobaczenia, wszystko szczegółowo i przejrzyście, pozdrawiam serdecznie

Janusz Lenkiewicz

24 lipiec, 2011

Mam ogromną przyjemność obserwowania jak wspaniale rozwija się to przedsięwzięcie od lat. Wyrazy szczególnego uznania Marcinowi należą się nie tylko za coś, co buduje od absolutnych podstaw, ale przede wszystkim za rzadką (i skuteczną) umiejętność porwania za sobą osób chcących tworzyć i przeżywać świat muzyki elektronicznej. Szczególną wartość dodaną festiwalu stanowi fakt świetnej integracji społeczności lokalnej, co doskonale miałem okazję odczuć w Cekcynie. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Organizatorom kontynuacji, rozmachu, bezgranicznej inwencji a słuchaczom / obserwatorom elektryzujących, pozytywnych emocji! Powodzenia i mam nadzieję do zobaczenia!

Rafał Rudawski

18 lipiec, 2011

Pozdrówka dla wszystkich grających i słuchających, dzięki za super czas, dżwięki, miejsce, organizację. Dzięki Bogu pogoda dopisała co było widać na wszystkich gębach, taki wielki banan:) Dzięki el-świry (pozytywnie)!!!!!! Rudee z żoną, Samuelkiem (jest wielkim fanem ER - tylko na nich nie spał podczas koncertów;) oraz córką Sarą (którą jeszcze poznacie za rok........daje czadu...)

Rafał

18 lipiec, 2011

Byłem już trzeci raz było po prostu super.Do zobaczenia za rok .Rafał z Piły.

Darek

17 lipiec, 2011

Witam. Panie Marcinie bardzo dziękujemy za tą "ucztę' Festiwal rewelacja: wszyscy wykonawcy to mistrzowie świata. Atmosfera rodzinna - naprawdę fajnie. Pogoda: żadnej chmurki, jak pan to załatwił? Pozdrowienia dla ER. (Moja 19-letnia córa chce słuchać Marka Bilińskiego, ja słuchałem MB prawie 30 lat temu - łezka w oku się kręci. Do zobaczenia i usłyszenia. Darek z Grudziądza od laguny. Jesteście super.

Stefan

17 lipiec, 2011

Jeśli ktoś kiedyś próbował coś takiego organizować, to wie ile wysiłku trzeba w to włożyć. Gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dawno takiego czegoś nie widziałem Świetna Muzyka i Wspaniali Ludzie. W dzisiejszych czasach to rzadkość. Pozdrawiam Stefan Kania Ps. Wojtek jest również zafascynowany (już tworzy nowości)

Krzysztof

17 lipiec, 2011

Byłem, zobaczyłem i na pewno będę wracał! Kto nie był a mógł być - ma czego żałować i warsztatów i koncertów i atmosfery!

Anna

15 lipiec, 2011

Już nie mogę się doczekać tych cudownych emocji, tego Święta Muzyki, tych niezapomnianych dźwięków i światełek... Ten festiwal tworzą wspaniali ludzie, dlatego jest taki zajebisty!!! Do zobaczenia 16 lipca na plaży w Cekcynie:)

thomson

13 lipiec, 2011

łoł, to już tuż tuż !!! nie magu dociekać... :-)

Darek

10 lipiec, 2011

Miło spędzona niedziela w Chucie-Miały. Gdy po południu przestało padać wypłynęliśmy łódką na cekcyńskie. W słuchawkach (nie można przeszkadzać innym) TD-Under Cover Chapter. Do plaży cekcyńskiej nie płynęliśmy, obawa przed deszczem. Jeszcze tylko cztery dni: Panie Michale proszę wyczarować: niech Marek Biliński zagra w sobotni wieczór "pieśń miłości" KSIĘŻYCOWĄ RÓŻĘ. Pozdrowienia Darek z Grudziądza od laguny. Do zobaczenia i usłyszenia w sobotę.

dd

28 czerwiec, 2011

super strona

elefan

2 czerwiec, 2011

Chętnie przyjadę jak w Cekcynie zagra OMNI.

Darek

24 kwiecień, 2011

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie które niesie odrodzenie napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Wszystkiego dobrego z okazji świąt wielkanocnych życzy Darek od laguny wraz z rodziną.

Smok

23 marzec, 2011

Smoki w liczbie 3 tradycyjnie zawitaja na cekcynskie strony -do zobaczenia ;D

Kama

23 marzec, 2011

Witam-bardzo fajna muzyka. Zamuyka się oczy i nic więcej nie potrzeba aby się wyciszyć.... A piosenka mglisty Poranek poprostu rewelayjna.... Panie Marcinie płytka super-dziękuje serdecznie.... dozobaczenia

Darek

13 marzec, 2011

Włączcie licznik. Czekamy. Serdeczne pozdrowienia. Darek od laguny.

Wawrzek

22 luty, 2011

Już się cieszę na kolejny festiwal. Odliczam dni do rozpoczęcia No,właśnie gdzie jest licznik odliczający pozostałe dni do Imprezy? Do zobaczenia

Darek

19 grudzień, 2010

Serdeczne życzenia wszystkiego co naj... naj... naj... z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia na nowy 2011 rok. Do usłyszenia i zobaczenia w przyszłym roku, Darek od laguny.

Wpisz się do księgi

Adres email nie będzie widoczny na stronie.

bez przedrostka http:// (np. www.adres.com)

KOD