Electronic Revival

Księga Gości

Stan

14 lipiec, 2008

Serdeczne podziękowania za konkusr , za koncert, za gorące przyjęcie i za wszystko co robicie Panowie (organizatorzy) bo to WIELKA SPRAWA ! Do zobaczenia za rok.

Redakcja EiS

12 lipiec, 2008

Chciałbym naprawdę gorąco pozdrowić wszystkich tych sympatyków el-muzyki, których miałem okazję poznać osobiście. Oczywiście zdaję tu sobie sprawę, iż pozostałych było znaacznie więcej. Ale nic to, akurat ta sprawa będzie do nadrobienia w przyszłym roku :-). Póki co, zanim Marcin z Tomkiem ogarną internetowo to całe zamieszanie, zapraszam niecierpliwych na świeże wideo-info na naszym serwisie. Redakcja EiS Wojtek Chabinka

Ethni

8 lipiec, 2008

Czekałem na ten koncert długo, ale się doczekaliśmy.Jestem pod wielkim wrażeniem Polska Muzyka Elektroniczna trzyma się dobrze, a dzięki Wam jest po prostu doskonale.Dzięki za autografy, pozdrowienia z Gniezna!!!

meiroch

8 lipiec, 2008

Panowie, niekiedy potrzebujemy "przebudzenia" do działania... dzieki Koncertowi i Waszym działaniom - takie dostałem... zabieram się do roboty...cudownie!

Sławol

7 lipiec, 2008

Witam wszystkich! Czy będzie film dostępny z tego wiekopomnego wydarzenia? (Mam na myśli zapis z koncertów)... Jestem chętny do kupna :-)

michal

7 lipiec, 2008

Jak zwykle bylo super!!!Pogoda nawet dopisala:)Widzimy sie za rok koniecznie!!!

Tomson

7 lipiec, 2008

no byłem i jestem pod wrażeniem... Mandolinki super (ci co ze mną przyjechali pod dużym wrażeniem). Popieram to co robicie i trzymajcie tak dalej ! ! ! ! ! ! ! ! ! Ja też pojawię się za rok. Pozdro od Poznania dla wszystkich !

Robert

7 lipiec, 2008

Jak zwykle - było warto być w Cekcynie - do zobaczenia za rok.

arnoldinio

7 lipiec, 2008

Rewelacja! Machine Brothers The Best :-) ER też :-) Impreza naprawdę najwyższych elektronicznych lotów.. Kordowicz postawił kropkę nad "i" i jest na maxa wypas... Jestem pod wrażeniem i już dzisiaj robię rezerwacje na przyszłoroczny event. PS> Mr Smok - tak trzymaj !!!

kasia

7 lipiec, 2008

Najwspanialszy koncert podczas którego mogłam wystąpić. Niesamowite wrażenia, niesamowici ludzie. Dziękuje w imieniu wszystkich mandolin. :)

Martyna

6 lipiec, 2008

dziękuję za współpracę.nigdy tego nie zapomnę chłopaki:)

Sounder

6 lipiec, 2008

Dzięki wielkie Panowie za wspaniałą imprezę. Kilka dni minie zanim dojdę do siebie. Serdeczne pozdrowienia !!

YORK

6 lipiec, 2008

Panowie, ogromne podziękowania, gratulacje i szacunek za to co robicie. Czekam z niecierpliwością na nową płytę a wokale?! Rewelacja. tak 3mać

creamfields

5 lipiec, 2008

mam nadzieję usłyszeć jutro kawał dobrej elektroniki. jak tak słucham tych probek , to mam ochote kupić cedki ,by wspomóc to, co robicie.. hm..album pachnie infected mushroom, a moze mi się zdaje;)

Kosa

4 lipiec, 2008

To super...!!! Tylko żeby pogoda dopisala:-))

arnoldinio

3 lipiec, 2008

zagra, zagra.. jakby inaczej?

Kosa

3 lipiec, 2008

Witam!!! Mam takie pytanko czy zespół zagra w sobotę Epilsę??? To jest świetny utwór.... zreszta jak każdy!

ER

29 czerwiec, 2008

Thomson - Marek nie będzie występował natomiast w niedzielę od około g. 12 będzie dostępny dla fanów w miejscu sobotniego koncertu - serdecznie zapraszamy ER

arnoldinio

27 czerwiec, 2008

a czy będzie Elipsa?

Tomson

27 czerwiec, 2008

A czy MB będzie występował? Prezentacja nowej płyty brzmi enigmatycznie ;-)

Wpisz się do księgi

Adres email nie będzie widoczny na stronie.

bez przedrostka http:// (np. www.adres.com)

KOD