Electronic Revival

Księga Gości

PIOTR

4 maj, 2013

Dziękuję Wam za koncert w Tucholi,był świetny.Czekam na zapowiadaną nową płytę i do zobaczenia na festiwalu 20 lipca 2013 w Cekcynie.Pozdrawiam Piotr.

Tomasz

2 styczeń, 2013

Gracie genialna muzykę, miałem szczęście i przyjemność oglądać was i słuchać w Szczecinie w 2009r (ochraniałem festiwal). Nawet dostałem od was płytę z dedykacją:)

PIOTR

21 grudzień, 2012

Pogodnych świąt zimowych i wypoczynku w rytmie muzyki elektronicznej dla fanów muzyki EL. i dla gości ;którzy są na tej stronie. Pozdrawiam Piotrek

Anthares

1 grudzień, 2012

Świetny festiwal. Pozdrawiam i trzymam kciuki za dalsze.

Anka

13 sierpień, 2012

Wczorajszy Show w Skarszewach był niesamowity. Daliście czadu! :) Pozdrawiam.

Krzysztof

12 sierpień, 2012

Brawo! Dziękuję w imieniu swoim i całej parafii Św. Maksymiliana w Skarszewach! Piękny koncert, świetne wykonania, szczytny cel. Były ciary... ;) Tak trzymać! Pozdrawiam fan Krzysiek

Wawrzek

7 sierpień, 2012

To był już VI festiwal, na którym byłem. Atmosfera jak zwykle rewelacyjna. Gratuluję zimnej krwi i samo zaparcia w kontynuowaniu tej pięknej już tradycji spotkań z Wami i muzyką elektroniczną w Cekcynie. Mam nadzieje, że tegoroczne nawałnice, nie zniechęcą Was do organizacji kolejnych festiwali. Do zobaczenia i usłyszenia.

czarek

5 sierpień, 2012

bardzo mi się podobało na koncercie a szczególnie duet operators i dużo bym dał żeby mieć na płycie ich nagarnia

Darek

4 sierpień, 2012

"Wspólnie pomóżmy ofiarom trąb powietrznych!" - niech każdy da od siebie malutką kropelkę dobroci (chociaż raz w życiu), a uzbiera się duży dzban.

T.A.Żuchowscy

30 lipiec, 2012

Witamy i pozdrawiamy,gratulacje, wysłuchaliśmy nowy Album 2012 jest super,serdecznie pozdrawiamy i przesyłamy buziaki ciocia Terenia i wujek Andrzej Nie mogliśmy być osobiście,wujek Andrzej miał operacje na prawe oko i wiadomo musi siedzieć w domku

Darek

27 czerwiec, 2012

-/+ już mam. przesłuchana kilkanaście razy. Gratulacje dla ER za tak fajną ucztę. Utwór "dokąd?" jestem pewny że dalsze drogi potoczą się we właściwą stronę, w tym kawałku słychać tradycyjne organy bardzo fajny pomysł: niesamowite. Jeszcze raz sympatycy ER z Grudziądza dziękują za nową płytę. Do zobaczenie i usłyszenia na festiwalu. Przyjeżdżajcie, naprawdę warto. Darek z Grudziądza.

adam

14 czerwiec, 2012

Było by fajnie jakby ktoś podpisał zdjecia w galerii. Tak to nie wiem na kogo/co patrzę.

Darek

13 czerwiec, 2012

Witam ponownie. Fragment "Żyj a nie tylko istniej ...: super: zapiera dech, łezka się kręci. Pozdro: Darek z Grudziądza od laguny.

Darek

13 czerwiec, 2012

-/+ fragmenty przesłuchałem już kilkadziesiąt razy, coś pięknego, z wielką niecierpliwością czekam na płytę. We wtorek odwiedziłem Cekcyn: nowy amfiteatr, odnowiona plaża, przyjedźcie na festiwal :The Day of Electronic Music 2012, a sami zobaczycie. Pozdro: Darek z Grudziądza od laguny.

Anna

7 czerwiec, 2012

Już niedługo wielkie święto muzyki elektronicznej w Cekcynie. I nowa płyta zespołu "Electronic Revival". Słyszałam fragmenty.. Ludzie, potęga!!!! Przyjeżdżajcie do nas, do Cekcyna. 13 - 14 lipca 2012 r.:)

Darek

5 czerwiec, 2012

-/+ super. Nareszcie jest, nie mogliśmy się już doczekać. Pozdrowienia, Darek z Grudziądza od laguny.

Maciej

1 czerwiec, 2012

Gratuluję koledzy kolejnej płyty! Z fragmentów wyłania się coś czego dawno już nie słuchałem a do czego będę wracał wielokrotnie. Takich Was zawsze lubię słuchać. Niestety niepokojący jest ostatni tytuł na płycie. Chciałoby się powiedzieć: "dokąd? , w tym samym kierunku i niezmiennie" Panowie trzymam kciuki za festiwal i za owocną sprzedaż nowej płyty. Spotkamy się tradycyjnie w Cekcynie! Fani z Gniezna.

Sławek

3 maj, 2012

Z uwagą śledzimy i z radością kibicujemy.

Darek

11 styczeń, 2012

Panie Marcinie "ostatnia płyta, duże zmiany" co to znaczy, chcemy was słuchać, przecież WY musicie być? Pozdrawiam, Darek z Grudziądza od laguny.

Stefan

24 grudzień, 2011

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Od Wojtka również Życzenia. http://www.youtube.com/watch?v=kEM6QyaHIBg

Wpisz się do księgi

Adres email nie będzie widoczny na stronie.

bez przedrostka http:// (np. www.adres.com)

KOD