Electronic Revival

Księga Gości

Rafał Rudawski

18 lipiec, 2011

Pozdrówka dla wszystkich grających i słuchających, dzięki za super czas, dżwięki, miejsce, organizację. Dzięki Bogu pogoda dopisała co było widać na wszystkich gębach, taki wielki banan:) Dzięki el-świry (pozytywnie)!!!!!! Rudee z żoną, Samuelkiem (jest wielkim fanem ER - tylko na nich nie spał podczas koncertów;) oraz córką Sarą (którą jeszcze poznacie za rok........daje czadu...)

Rafał

18 lipiec, 2011

Byłem już trzeci raz było po prostu super.Do zobaczenia za rok .Rafał z Piły.

Darek

17 lipiec, 2011

Witam. Panie Marcinie bardzo dziękujemy za tą "ucztę' Festiwal rewelacja: wszyscy wykonawcy to mistrzowie świata. Atmosfera rodzinna - naprawdę fajnie. Pogoda: żadnej chmurki, jak pan to załatwił? Pozdrowienia dla ER. (Moja 19-letnia córa chce słuchać Marka Bilińskiego, ja słuchałem MB prawie 30 lat temu - łezka w oku się kręci. Do zobaczenia i usłyszenia. Darek z Grudziądza od laguny. Jesteście super.

Stefan

17 lipiec, 2011

Jeśli ktoś kiedyś próbował coś takiego organizować, to wie ile wysiłku trzeba w to włożyć. Gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dawno takiego czegoś nie widziałem Świetna Muzyka i Wspaniali Ludzie. W dzisiejszych czasach to rzadkość. Pozdrawiam Stefan Kania Ps. Wojtek jest również zafascynowany (już tworzy nowości)

Krzysztof

17 lipiec, 2011

Byłem, zobaczyłem i na pewno będę wracał! Kto nie był a mógł być - ma czego żałować i warsztatów i koncertów i atmosfery!

Anna

15 lipiec, 2011

Już nie mogę się doczekać tych cudownych emocji, tego Święta Muzyki, tych niezapomnianych dźwięków i światełek... Ten festiwal tworzą wspaniali ludzie, dlatego jest taki zajebisty!!! Do zobaczenia 16 lipca na plaży w Cekcynie:)

thomson

13 lipiec, 2011

łoł, to już tuż tuż !!! nie magu dociekać... :-)

Darek

10 lipiec, 2011

Miło spędzona niedziela w Chucie-Miały. Gdy po południu przestało padać wypłynęliśmy łódką na cekcyńskie. W słuchawkach (nie można przeszkadzać innym) TD-Under Cover Chapter. Do plaży cekcyńskiej nie płynęliśmy, obawa przed deszczem. Jeszcze tylko cztery dni: Panie Michale proszę wyczarować: niech Marek Biliński zagra w sobotni wieczór "pieśń miłości" KSIĘŻYCOWĄ RÓŻĘ. Pozdrowienia Darek z Grudziądza od laguny. Do zobaczenia i usłyszenia w sobotę.

dd

28 czerwiec, 2011

super strona

elefan

2 czerwiec, 2011

Chętnie przyjadę jak w Cekcynie zagra OMNI.

Darek

24 kwiecień, 2011

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie które niesie odrodzenie napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Wszystkiego dobrego z okazji świąt wielkanocnych życzy Darek od laguny wraz z rodziną.

Smok

23 marzec, 2011

Smoki w liczbie 3 tradycyjnie zawitaja na cekcynskie strony -do zobaczenia ;D

Kama

23 marzec, 2011

Witam-bardzo fajna muzyka. Zamuyka się oczy i nic więcej nie potrzeba aby się wyciszyć.... A piosenka mglisty Poranek poprostu rewelayjna.... Panie Marcinie płytka super-dziękuje serdecznie.... dozobaczenia

Darek

13 marzec, 2011

Włączcie licznik. Czekamy. Serdeczne pozdrowienia. Darek od laguny.

Wawrzek

22 luty, 2011

Już się cieszę na kolejny festiwal. Odliczam dni do rozpoczęcia No,właśnie gdzie jest licznik odliczający pozostałe dni do Imprezy? Do zobaczenia

Darek

19 grudzień, 2010

Serdeczne życzenia wszystkiego co naj... naj... naj... z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia na nowy 2011 rok. Do usłyszenia i zobaczenia w przyszłym roku, Darek od laguny.

MichaL

13 listopad, 2010

dzięki waszej nowej płycie odnalazłem nowe brzmienia w elektronice, której nie słuchałem od połowy życia- jest super! Polecam!

Roman

25 wrzesień, 2010

Znam was od kilku lat, kiedy to wpadł mi w ręce i jest w nich do dzis wasz dwupłytowy album. Podobał mi sie, bo juz dawno nie słyszałem dobrych nawiązań do niemieckiej elektroniki sprzed lat. Zwłaszcza Tangerine Dream, których słucham z przyjemnościa (największa do dzis). Słuchałem zaskoczony ... mile. Po latach przybyłem do Myślęcinka i popatrzyłem na ten krótki, ale udany wystep. Pora byla zbyt wczesna, a odbiorcy w klimacie Rodowicz i Krawczyka, jak to na takich festynach. Prowadzący z Radia Gra wysoce nieprofesjonalni, a juz porównanie was do Modern Talking zabrzmiało nie obraźliwie, ale kuriozalnie. Radiowcy od siedmiu boleści. Zagraliście fajnie. Zycze powodzenia.

Josh!

18 wrzesień, 2010

Minęło 1000000 lat i proszę - nowa płyta. Przez to, że samochód mi się ostatnio nie psuł, nie jestem na bieżąco :) Trzeba będzie posłuchać . . .

darek

5 wrzesień, 2010

Witam. Panie Marcinie dzięki za wspólną fotkę i chwile rozmowy w Myślęcinku. Życzę dalszych sukcesów - Darek.

Wpisz się do księgi

Adres email nie będzie widoczny na stronie.

bez przedrostka http:// (np. www.adres.com)

KOD