Electronic Revival

Księga Gości

tomi

31 styczeń, 2007

Pozdrowionka...

jadzia

31 styczeń, 2007

gratulacje,tak trzymaj i jeszcze lepiej

Albert

10 styczeń, 2007

Możesz zaprezentować swoją muzykę na forum muzyki elektronicznej www.beatsfactory.pl lub umieścić tam link do swojej strony. Słuchacze oceniają tam muzykę pod wieloma względami.

Palle

5 styczeń, 2007

Gratuluje Marcin strona BOMBA..... Pawel (Sztockholm)

chinczyk

5 styczeń, 2007

Swietna strona

Robert

22 grudzień, 2006

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam samych sukcesów, spełnienia marzeń a w Nowym Roku wszystkiego co najlepsze.

kasia

21 grudzień, 2006

Witam Marcinie :) mam ypytanie czy na WOŚP w tym roku szykuje sie jakiś koincercik bo ja cały czas czekam od wakacji Was nie słyszałam :(:( Pozdrawiam

Polar Bear

8 grudzień, 2006

Nice music. I really like the melodic song "Ucieczka."I'm in Canada, and I don't understand Polish (I use a translator sometimes). I just like searching for cool music so I browse non-English sites too. Lots of cool electronic music from Poland. :)

Ika+Krzyś+Ozi

5 grudzień, 2006

Tomaszku, pozdrawiamy serdecznie. Stronka bardzo sympatyczna! Daj znać, może uda nam się zobaczyć Cię w akcji w realu. A może jakaś inna wspólna akcja? :)

Madzia

10 listopad, 2006

Marcinie-znam Cię od bardzo dawna i wiedziałam, że po Tobie można spodziewać się samych wielkich rzeczy! Jesteś perełką Cekcyna!Jesteśmy z Ciebie dumni! Powodzenia na dalszą działalność!

Josh!

1 listopad, 2006

fajne ale troche smucisz...

sister

18 październik, 2006

SUPER !!!!! W przyszłym roku w Krakowie /nie tylko na targach/ musicie znaleźć sie k o n i e c z n i e !!!!!!!!! Trzymam za Was kciuki życząc przede wszystkim ogromnej satysfakcji z tego co tworzycie swoją pasją i pracą .

REMI

12 październik, 2006

Marcin, gratuluję pomysłu i znakomitego instrumentarium :) życzę wytrwałości, dużo zapału i tworzenia samych elektronicznych hitów...

Robert

10 październik, 2006

Daleko zajdziecie Panowie, czego życzę Wam z całego serca!

Radek Tymecki

26 wrzesień, 2006

Niemożliwe stało się realne. Wszystko dzięki Marcinowi i Tomkowi - ich zapałowi, wytrwałości i silnej wierze. Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Wspaniałe nagłośnienie i efekty świetlno-wizualne. Byłem pod ogromnym wrażeniem. Wspaniała, przekrojowa muzyka przypominająca słuchaczom wspaniałe hity muzyki elektronicznej oraz zapierające dech kompozycje własne organizatorów. W tym miejscu chciałbym jeszcze raz podziękować Marcinowi i Tomkowi za umożliwienie mi zagrania kilku utworów oraz za wspaniałą atmosferę, możliwość oderwania się od rzeczywistości, posłuchania... Dziękuję również wszystkim sponsorom, którzy wierzyli, że projekt ów dojdzie do skutku i wspierali nas. Pozdrawiam i wierzę, że kiedyś znowu uda nam się wszystkim zagrać razem Radek Tymecki

DREAMHOST

23 wrzesień, 2006

Świetna muzyka! Przesłuchałem tylko dostępne próbki, ale muzyka brzmi naprawdę rewelacyjnie, doskonałe połączenie prog-rocka i el-muzyki!

nieznany

22 wrzesień, 2006

wasza muza jest świetna!!! lubimy takie klimaty na tej ziemi grajcie wiecej w cekcynie na stadionie teraz nara ziomale (pozdrawiamy borte małego)

felek

18 wrzesień, 2006

welcome kopiko polikand lopko

Rafal Wodziczko

16 sierpień, 2006

Swietna strona, tak jak i muzyka. Moje gratulacje.

Robert

15 sierpień, 2006

Kurde żałuję,że nie byłem na koncercie,musiało być super. Następnego na pewno nie odpuszczę. Pozdrawiam wszystkich.

Wpisz się do księgi

Adres email nie będzie widoczny na stronie.

bez przedrostka http:// (np. www.adres.com)

KOD