Electronic Revival

Księga Gości

Anka

13 sierpień, 2012

Wczorajszy Show w Skarszewach był niesamowity. Daliście czadu! :) Pozdrawiam.

Krzysztof

12 sierpień, 2012

Brawo! Dziękuję w imieniu swoim i całej parafii Św. Maksymiliana w Skarszewach! Piękny koncert, świetne wykonania, szczytny cel. Były ciary... ;) Tak trzymać! Pozdrawiam fan Krzysiek

Wawrzek

7 sierpień, 2012

To był już VI festiwal, na którym byłem. Atmosfera jak zwykle rewelacyjna. Gratuluję zimnej krwi i samo zaparcia w kontynuowaniu tej pięknej już tradycji spotkań z Wami i muzyką elektroniczną w Cekcynie. Mam nadzieje, że tegoroczne nawałnice, nie zniechęcą Was do organizacji kolejnych festiwali. Do zobaczenia i usłyszenia.

czarek

5 sierpień, 2012

bardzo mi się podobało na koncercie a szczególnie duet operators i dużo bym dał żeby mieć na płycie ich nagarnia

Darek

4 sierpień, 2012

"Wspólnie pomóżmy ofiarom trąb powietrznych!" - niech każdy da od siebie malutką kropelkę dobroci (chociaż raz w życiu), a uzbiera się duży dzban.

T.A.Żuchowscy

30 lipiec, 2012

Witamy i pozdrawiamy,gratulacje, wysłuchaliśmy nowy Album 2012 jest super,serdecznie pozdrawiamy i przesyłamy buziaki ciocia Terenia i wujek Andrzej Nie mogliśmy być osobiście,wujek Andrzej miał operacje na prawe oko i wiadomo musi siedzieć w domku

Darek

27 czerwiec, 2012

-/+ już mam. przesłuchana kilkanaście razy. Gratulacje dla ER za tak fajną ucztę. Utwór "dokąd?" jestem pewny że dalsze drogi potoczą się we właściwą stronę, w tym kawałku słychać tradycyjne organy bardzo fajny pomysł: niesamowite. Jeszcze raz sympatycy ER z Grudziądza dziękują za nową płytę. Do zobaczenie i usłyszenia na festiwalu. Przyjeżdżajcie, naprawdę warto. Darek z Grudziądza.

adam

14 czerwiec, 2012

Było by fajnie jakby ktoś podpisał zdjecia w galerii. Tak to nie wiem na kogo/co patrzę.

Darek

13 czerwiec, 2012

Witam ponownie. Fragment "Żyj a nie tylko istniej ...: super: zapiera dech, łezka się kręci. Pozdro: Darek z Grudziądza od laguny.

Darek

13 czerwiec, 2012

-/+ fragmenty przesłuchałem już kilkadziesiąt razy, coś pięknego, z wielką niecierpliwością czekam na płytę. We wtorek odwiedziłem Cekcyn: nowy amfiteatr, odnowiona plaża, przyjedźcie na festiwal :The Day of Electronic Music 2012, a sami zobaczycie. Pozdro: Darek z Grudziądza od laguny.

Anna

7 czerwiec, 2012

Już niedługo wielkie święto muzyki elektronicznej w Cekcynie. I nowa płyta zespołu "Electronic Revival". Słyszałam fragmenty.. Ludzie, potęga!!!! Przyjeżdżajcie do nas, do Cekcyna. 13 - 14 lipca 2012 r.:)

Darek

5 czerwiec, 2012

-/+ super. Nareszcie jest, nie mogliśmy się już doczekać. Pozdrowienia, Darek z Grudziądza od laguny.

Maciej

1 czerwiec, 2012

Gratuluję koledzy kolejnej płyty! Z fragmentów wyłania się coś czego dawno już nie słuchałem a do czego będę wracał wielokrotnie. Takich Was zawsze lubię słuchać. Niestety niepokojący jest ostatni tytuł na płycie. Chciałoby się powiedzieć: "dokąd? , w tym samym kierunku i niezmiennie" Panowie trzymam kciuki za festiwal i za owocną sprzedaż nowej płyty. Spotkamy się tradycyjnie w Cekcynie! Fani z Gniezna.

Sławek

3 maj, 2012

Z uwagą śledzimy i z radością kibicujemy.

Darek

11 styczeń, 2012

Panie Marcinie "ostatnia płyta, duże zmiany" co to znaczy, chcemy was słuchać, przecież WY musicie być? Pozdrawiam, Darek z Grudziądza od laguny.

Stefan

24 grudzień, 2011

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Od Wojtka również Życzenia. http://www.youtube.com/watch?v=kEM6QyaHIBg

Darek

21 grudzień, 2011

Wśród nocnej ciszy posłuchajcie głosu łamanego opłatka. To w nim Boże Dziecię zsyła Wam radość, życzliwość i wzajemne zrozumienie na Święta i Nowy Rok. Zdrowia, spokoju, dalszych sukcesów życzy Darek z Grudziądza od laguny.

cdio

24 listopad, 2011

Zawsze uwielbiałem elektroniczne granie. Mam pod gitarę elektryczną i komputer takiego boxa co mogę cuda z tym robić. Uczę się. Dzięki, dobry site.

Łukasz

5 sierpień, 2011

Strona ciekawa, warta zobaczenia, wszystko szczegółowo i przejrzyście, pozdrawiam serdecznie

Janusz Lenkiewicz

24 lipiec, 2011

Mam ogromną przyjemność obserwowania jak wspaniale rozwija się to przedsięwzięcie od lat. Wyrazy szczególnego uznania Marcinowi należą się nie tylko za coś, co buduje od absolutnych podstaw, ale przede wszystkim za rzadką (i skuteczną) umiejętność porwania za sobą osób chcących tworzyć i przeżywać świat muzyki elektronicznej. Szczególną wartość dodaną festiwalu stanowi fakt świetnej integracji społeczności lokalnej, co doskonale miałem okazję odczuć w Cekcynie. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Organizatorom kontynuacji, rozmachu, bezgranicznej inwencji a słuchaczom / obserwatorom elektryzujących, pozytywnych emocji! Powodzenia i mam nadzieję do zobaczenia!

Wpisz się do księgi

Adres email nie będzie widoczny na stronie.

bez przedrostka http:// (np. www.adres.com)

KOD