Electronic Revival

Archiwum » Marzec, 2012 » Nowy współorganizator festiwalu!!!

Nowy współorganizator festiwalu!!!

26 marzec, 2012

Bardzo miło nam poinformowac, iż do grona organizatorów VII edycji Festiwalu The Day Of Electronic Music Cekcyn 2012 dołączył Bank Spółdzielczy w Koronowie.

Bank Spółdzielczy w Koronowie posiada 14 Oddziałów oraz Filii na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego. W tym roku obchodzi 120-lecie powstania. Oddział w Cekcynie natomiast obchodzi 50-te urodziny. W 2012 roku została otwarta kolejna placówka – Filia w Cekcynie. Bank Spółdzielczy w Koronowie razem z SGB-Bankiem współtworzą Spółdzielczą Grupę Bankową, która to zrzesza 207 banków spółdzielczych z całego kraju. Historia Banku datuje się od 13 marca 1869 roku.

Dynamiczny rozwój Banku Spółdzielczego w Koronowie to odpowiedź na silnie rozwijającą się konkurencję innych instytucji bankowych. Bank systematycznie doskonali swoją ofertę produktową oraz informatyczną infrastrukturę, aby w pełni zaspokajać rosnące oczekiwania wielu pokoleń Klientów. Bank Spółdzielczy w Koronowie to wyłącznie polski kapitał, atrakcyjne kredyty, promocyjne lokaty, nagrody. Bez żadnych opłat można korzystać z ponad 3600 bankomatów w całej Polsce.

Prezesem Zarządu Banku Spółdzielczego w Koronowie jest Pani Alicja Huczyńska. Od wielu lat prowadzi aktywny tryb życia. Każda forma pomocy lokalnym inicjatywom jest w obszarze uwagi Banku. Wspieranie rozwoju kultury, sztuki, rozrywki ma na celu rozwój środowiska i społeczności lokalnych. Od wielu lat Bank współfinansuje „The Day of Electronic Music” w Cekcynie.

Zapraszamy do placówek Banku w Bydgoszczy oraz na  www.bskoronowo.com.pl